Відомий вихованець харківського волейболу Олег Плотницький долучився до масштабної відправки гуманітарних вантажів до України

21.07.2022 17:00   -
Новини Харкова: Спортсмен Плотницький організовує відправку гуманітарної допомоги в Україну

Один з лідерів та капітан національної збірної України з волейболу Олег Плотницький разом з партерами та вболівальниками своєї нинішньої команди «Перуджа» організував відправку гуманітарної допомоги з Італії до України. Про це повідомляє спортивна редакція «Харьковских известий».

Як розповів сам 25-річний український легіонер провідного італійського волейбольного клубу в інтерв’ю проекту «Разом до перемоги!» (XSPORT) з початку війни та вторгнення російській військ на українські землі з міста Перуджа до України вже неодноразово була надіслана гуманітарна допомога з речами, медикаментами, продуктами тощо.

«Так, це було з командою («Перуджею») та нашими фанатами. Вони теж дуже добре підключилися. Швидко включилися, достатньо багато допомагали та допомагають. В Перуджі є церква, люди збиралися просто, туди приносили речі, якусь їжу. Все, що можна, чим можна допомогти. І відправляли це вантажівкою в Україну. Я знаю, що вже 7 фур відправили і далі це все продовжується. Так само і команда допомагала, у всіх є діти, всі розуміли, що, може, не було якогось одягу ще чогось. Всі віддавали, приносили і я туди приїжджав, теж віддавав. Чесно кажучи, велика подяка тим волонтерам. Які кожного дня допомагають, тому ще це дуже енергетично важка робота…

Ти маєш думати, що і як краще зробити, що купити, як це відправити, щоб воно швидше прийшло. Кому це більше допоможе, де це знайти. Дуже багато питань. Я сам в перші дні просто не розумів як. Здається, нічого такого важкого немає. А насправді сидиш, думаєш: «Так, це треба зараз туди поїхати, потім в мене тренування, то туди, заїхати, подивитися. А там краще, а там більше». Реально, дуже важка робота. Звичайно, не в порівнянні з військовими, які захищають нашу країну, які ризикуючи своїм життям дають нам можливість жити, дихати, грати у волейбол, інші види спорту… Але волонтерів точно не можна забувати», – розповів Олег Плотницький.

Відзначимо, що Олег Плотницький народився на Вінниччині. А у восьмому класі переїхав до Харкова й надалі навчався на відділені волейболу в Харківському обласному вищому училищі фізичної культури та спорту. Виступав за харківські волейбольні команди «Юракадемія» та «Локомотив». У листопаді 2017 року Плотницький отримав запрошення від італійського клубу «Монца». Зараз виступає за інший провідний італійський волейбольний клуб – «Перуджа». Капітан національної збірної України з волейболу. Грає на позиції догравальника.

Новини Харкова: Спортсмен Плотницький організовує відправку гуманітарної допомоги в Україну
Новини Харкова: Спортсмен Плотницький організовує відправку гуманітарної допомоги в Україну