З Харкова не будуть евакуювати людей

Незважаючи на загострення ситуації в прикордонних районах області, необхідності проводити евакуацію мешканців з міста Харкова немає.
Про це в ефірі національного телемарафону сьогодні, 15 травня, заявив Харківський міський голова Ігор Терехов, передає Iнфосiтi.
«Мова про евакуацію з Харкова не йде. Ми, навпаки, приймаємо евакуйованих. До Харкова приїжджають люди з районів, де зараз йдуть активні бойові дії. Ми вже прийняли понад 6 тис. осіб. Розміщуємо їх у гуртожитках, надаємо все необхідне, щоб вони почувалися більш-менш захищеними. Зараз потреби в речах немає, усього вистачає», – зазначив мер.
Очільник міста також розповів, що напередодні російський агресор завдав сім ударів по цивільних об’єктах Харкова. За словами Ігоря Терехова, такими діями ворог прагне залякати громадян і змусити їх виїхати з міста.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Крім того, міський голова подякував усім, хто продовжує працювати в Харкові та допомагати військовим.
«І місто дуже багато допомагає нашим військовим частинам, і харків’яни відгукнулися на мій заклик та перераховують кошти на потреби захисників. Наша головна мета – захистити Харків та Україну, дати гідну відсіч агресору, який прийшов на нашу землю», – підкреслив Ігор Терехов.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





