З початку червня до 200 осель харків’ян повернули газ

У червні бригади Харківської міської філії «Газмережі» здійснили 37 виїздів на ліквідацію наслідків обстрілів. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Газовики оперативно проводять аварійно-ремонтні роботі на постраждалих газопроводах, замінюють пошкоджені ділянки та заварюють отвори від уламків. З початку літа фахівці повернули газопостачання до 200 осель харків’ян після ретельного обстеження газової системи та ліквідації усіх витоків газу.
Раніше ми повідомляли про те, що в Індустріальному районі Харкова завтра тимчасово відключать воду.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харківській області зловмисник викрав із сейфа майже 600 тисяч гривень (фото)
- За хорошу боротьбу і нагороди достойні. Німецький пʼєдестал для харківʼянина. Шоста перемога лідера
- На Харківщині викрили шахрая, який привласнив телефон знайомого
- Споживачі “Харківобленерго” встановили новий рекорд із передачі показань
- Харків’янка Варвара Семеній відзначає 100-річний ювілей (фото)

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





