З початку місяця до близько 200 осель харків’ян повернули газопостачання

Фахівці Харківської міської філії «Газмережі» щоденно працюють над відновленням газопостачання до осель харків’ян. Про це повідомляє Iнфосiтi.
З початку квітня газовики відновили газопостачання до близько 200 осель харків’ян в різних районах міста.
Зокрема, газопостачання було відновлено містянам, чиї домівки постраждали внаслідок нещодавніх обстрілів у Шевченківському та Новобаварському районі. Крім того, повернуто подачу газу споживачам, які повертаються додому.
“Відновлення газопостачання відбувалося з дотриманням вимог Правил безпеки до тих осель, де це технічного можливо, та після того, як газовики обстежили систему на щільність та герметичність”, – наголосили у Харківській міській філії «Газмережі».
ОСТАННІ НОВИНИ
- Погода в Харкові на суботу, 27 червня
- День Конституції: 30 років головного документа країни
- Представник УВКБ ООН обговорив із міською владою нові проєкти відновлення
- Двори, які хочеться побачити. Як змінюється Салтівський район
- Весільний бум у Харкові: молодята обрали дзеркальну дату (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





