З початку року у Харкові відкрили власну справу майже 9 тисяч підприємців

14.09.2023 15:47   -
У Харкові відкрили бізнес майже 9 тисяч підприємців

Протягом січня-серпня 2023 року майже 9 тисяч фізичних осіб-підприємців офіційно зареєстрували бізнес у місті Харків. Про це повiдомляє Iнфосiтi з посиланням на Головне управління ДПС у Харківській області.

Станом на 1 вересня кількість фізичних осіб-підприємців по Харкову склала 118,6 тис. осіб. Протягом січня-серпня 2023 року припинили діяльність майже 10 тис. фізичних осіб-підприємців. Перемістили бізнес з Харкова та змінили свою податкову адресу на іншу область або територіальну громаду за цей же період 466 ФОП.

Крім, того близько 650 фізичних осіб-підприємців (переважно з деокупованих територій) обрали Харків у якості нової локації для своєї діяльності та змінили свою податкову адресу.

«Сьогодні бізнес відіграє ключову роль у забезпеченні нашої економічної незалежності та подальшому розвитку, саме тому міська рада робить все можливе для підтримки бізнесу, залученню інвестицій та активізації ділової активності в місті», – наголосили в Департаменті адміністративних послуг та споживчого ринку.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.