З початку року в Харкові відновили понад 140 пошкоджених будинків

У 2025 році в Харкові відновили 142 будинки, які були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів. Про це повiдомляє Iнфосiтi з посиланням на міського голову Ігоря Терехова.
«У планах на цей рік було відновити 200 житлових будинків. Станом на сьогодні відбудували 142. Працюємо далі», – зазначив мер.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Ігор Терехов підкреслив, що самостійно впоратися з наслідками обстрілів місто не може, адже масштаби руйнувань колосальні. Тому міська влада постійно залучає підтримку від держави, міжнародних фінансових інституцій, міст-побратимів та інших партнерів Харкова.
Також допомога надходить для підготовки до опалювального сезону: це і скління вибитих вікон, і встановлення когенераційного обладнання, і оновлення інженерних мереж.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Безкоштовні консультації лікарів та гроші на ліки: у Харкові тривають медогляди ВПО
- Квітучі схили та автополив: як змінюється Клочківський узвіз
- Терехов у Гданську: прифронтові міста мають уже зараз готувати проєкти відбудови
- У Харківському політеху — новий ректор
- Харків’ян запрошують на роботу до “Харківзеленбуду”

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





