З полону повернулося ще 12 українців. Серед них цивільний з Харківської області

З полону звільнено ще 12 українців. Серед них 10 військових і двоє цивільних, яких агресор утримував як заручників: із села Липці Харківської області та Маріуполя. Про це повідомляють Харьковские известия.
Звільнені військові належать до солдатського та сержантського складу, зокрема, 518 окремого батальйону спеціального призначення, 25-тої окремої повітрянодесантної Січеславської бригади, 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, 93-тьої окремої механізованої бригади «Холодний Яр», 56-тої окремої мотопіхотної Маріупольської бригади, 57-го окремого стрілецького батальйону.
Військові були захоплені в полон у боях біля Бахмута, сіл Опитного та Оріхово-Василівки на Донеччині, поблизу Кремінної та Червонопопівки на Луганщині.
Серед звільнених п’ятеро важкопоранених.
Від початку широкомасштабного вторгнення з полону звільнено вже 2005 українців.
ОСТАННІ НОВИНИ
- На Харківщині затримано зловмисника за вбивство свого знайомого
- «Діти Героїв» у Харкові: юні учасники присвятили забіг своїм захисникам
- Поліцейські Харкова розшукали 10-річну дівчинку
- Харківський спортсмен став чемпіоном світу з тайського боксу (фото)
- У громадах Харківщини продовжується кампанія з вакцинації домашніх тварин проти сказу
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





