За добу на Харківщині виявили понад 30 водіїв у стані сп’яніння

На всіх кермувальників складено відповідні адміністративні матеріали, які будуть передані до суду для подальшого розгляду відповідно до законодавства. Повідомляє Інфосіті.
Протягом минулої доби патрульні виявили 31 водія з ознаками сп’яніння. У кожному з цих випадків інспектори своєчасно зупинили транспортний засіб та задокументували порушення, попередивши можливі наслідки.
Закликаємо водіїв неухильно дотримуватися правил дорожнього руху та утримуватися від керування транспортом у стані сп’яніння. Відповідальність кожного — основа безпеки на дорозі.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У громадах Харківщини продовжується кампанія з вакцинації домашніх тварин проти сказу
- За тиждень у Харкові народилася 61 дитина
- У Харкові комунальники упорядковують зони відпочинку (фото)
- Поліція Харківщини викрила зловмисника на незаконній порубці дерев
- Посол Японії в Україні Масаші Накагоме оцінив стійкість Харкова
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





