За добу у Харкові затримали 15 п’яних водіїв

Вчора, 24 червня, харківські патрульні виявили 15 водіїв, які керували транспортними засобами з ознаками сп’яніння. Про це повідомляє Інфосіті.
На всіх порушників склали адміністративні матеріали, які передадуть до суду.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
“Закликаємо водіїв неухильно дотримуватися правил дорожнього руху та утримуватися від керування транспортом у стані сп’яніння. Відповідальність кожного — основа безпеки на дорозі”, – написали у Патрульній поліції.

ОСТАННІ НОВИНИ
- Підприємця підозрюють у «копіпасті» проєкту укриття на Харківщині
- Наслідки ворожого удару по Харкову 25 червня (фото)
- Комунальники ремонтують дорогу у центрі Харкова (фото)
- Житель Харківщини викрав гроші та телефон з чужого автомобіля (фото)
- Терехов закликав міжнародних партнерів підтримати розробку проєктів для прифронтових громад

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





