За добу у Харкові затримали 15 п’яних водіїв

25.06.2026 14:42   -
За добу у Харкові затримали 15 п’яних водіїв

Вчора, 24 червня, харківські патрульні виявили 15 водіїв, які керували транспортними засобами з ознаками сп’яніння. Про це повідомляє Інфосіті.

На всіх порушників склали адміністративні матеріали, які передадуть до суду.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

“Закликаємо водіїв неухильно дотримуватися правил дорожнього руху та утримуватися від керування транспортом у стані сп’яніння. Відповідальність кожного — основа безпеки на дорозі”, – написали у Патрульній поліції.

ОСТАННІ НОВИНИ