
Вчора, 24 червня, харківські патрульні виявили 15 водіїв, які керували транспортними засобами з ознаками сп’яніння. Про це повідомляє Інфосіті.
На всіх порушників склали адміністративні матеріали, які передадуть до суду.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
“Закликаємо водіїв неухильно дотримуватися правил дорожнього руху та утримуватися від керування транспортом у стані сп’яніння. Відповідальність кожного — основа безпеки на дорозі”, – написали у Патрульній поліції.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Ігор Терехов зустрівся з головою Банку розвитку Ради Європи Карло Монтічеллі
- На Харківщині затримано зловмисника за вбивство свого знайомого
- «Діти Героїв» у Харкові: юні учасники присвятили забіг своїм захисникам
- Поліцейські Харкова розшукали 10-річну дівчинку
- Харківський спортсмен став чемпіоном світу з тайського боксу (фото)