За крадіжки в умовах воєнного стану на лаві підсудних опинився 37-річний харків’янин

Слобідською окружною прокуратурою м. Харкова скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 37-річного чоловіка за фактом неодноразових крадіжок, вчинених в умовах воєнного стану. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
За даними слідства, чоловік, який вже має судимості, у листопаді цього року знову порушив закон, вчинивши низку крадіжок.
Одним з потерпілих від дій обвинуваченого став волонтер.
“Зловмисник, зламавши замок, проник до приміщення, в якому зберігались аптечки з ліками для військовослужбовців ЗСУ, та виніс звідти майно”, – ідеться в обвинувальному вироку.
Крім того, крадій проникав до гаражів, розташованих в Основ’янському районі м. Харкова. Здобиччю крадія стали литі диски, дрібна побутова техніка і навіть продукти харчування.
Усього встановлено чотирьох потерпілих.
Чоловіка судитимуть у Червонозаводському районному суді м. Харкова. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У гуртожитку харківського університету незаконно працювали піцерія та їдальня
- У Дергачах на Харківщині впала та не розірвалася ФАБ-500 (фото)
- У будинках на Північній Салтівці тимчасово відключать газ
- У червні Центральний парк зустрічає гостей розкішними трояндами (фото)
- Вночі у Харкові лунали вибухи: що відомо

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





