За тиждень на Харківщині знищили понад 520 ворожих боєприпасів

У Харківській області минулого тижня сапери ДСНС знешкодили 523 одиниці ворожих мін та боєприпасів. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Над розмінуванням деокупованих територій працювали 38 піротехнічних розрахунків ДСНС.
Загалом з початку повномасштабної агресії рф на території Харківського регіону сапери знищили понад 116 тисяч вибухонебезпечних предметів.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
У ДСНС нагадали, що Харківщина залишається однією з найбільш забруднених вибухонебезпечними предметами областей України.
“Завжди варто пам’ятати про необхідність дотримання правил мінної безпеки. Будьте уважними, не чіпайте підозрілі предмети. Не підходьте до них і одразу повідомляйте на 101, 102 чи 112”, – наголосили у пресслужбі ДСНС.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Жителів Харківщини попереджають про ускладнення погодних умов
- Укрзалізниця запускає новий регіональний поїзд між Дніпром та Харковом
- Наслідки обстрілів Харкова та області за добу — ОВА
- Генштаб ЗСУ повідомляє про 10 боїв на Харківщині минулої доби
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 17 червня

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





