За тиждень на Харківщині знищили понад 520 ворожих боєприпасів

У Харківській області минулого тижня сапери ДСНС знешкодили 523 одиниці ворожих мін та боєприпасів. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Над розмінуванням деокупованих територій працювали 38 піротехнічних розрахунків ДСНС.
Загалом з початку повномасштабної агресії рф на території Харківського регіону сапери знищили понад 116 тисяч вибухонебезпечних предметів.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
У ДСНС нагадали, що Харківщина залишається однією з найбільш забруднених вибухонебезпечними предметами областей України.
“Завжди варто пам’ятати про необхідність дотримання правил мінної безпеки. Будьте уважними, не чіпайте підозрілі предмети. Не підходьте до них і одразу повідомляйте на 101, 102 чи 112”, – наголосили у пресслужбі ДСНС.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Дефіцит кадрів та воєнні ризики: що заважає працювати українському бізнесу
- На Харківщині підірвався автомобіль: є загибла та поранений
- У Харкові оновлюють дорожню розмітку (фото)
- Тимчасовий захист для українцв в Європі: кому можуть відмовити
- «Досвід має значення»: понад 1,5 тисячі українців 50+ знайшли роботу

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





