За тиждень на Харківщині знищили понад 330 ворожих боєприпасів

Над розмінуванням територій Харківської області працювали 27 піротехнічних розрахунків ДСНС. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Протягом тижня сапери ДСНС знищили у регіоні 332 вибухонебезпечних предметів.
Від початку повномасштабного вторгнення рф на Харківщині знищили вже 142 104 боєприпаси.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Громадянам нагадують про високу мінну загрозу на Харківщині.
Пам’ятатайте правила мінної безпеки:
- Будьте уважними.
- Не чіпайте підозрілі предмети.
- Не підходьте до них.
- Одразу повідомляйте за номерами:101, 102 або 112.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Всесвітній день в’язання на публіці: спільне хобі, що допомагає харків’янам долати труднощі
- Економіка та бізнес у прифронтових містах: Терехов про головні виклики
- Нові клумби, газони та квіти: як змінюється Харків цього літа в Основ’янському районі
- Харківська міськрада: мільйони євро на енергетику та нова ділянка для мусульманських поховань
- «Спортивні новини»: найпомітніші події та думка тих, хто до них причетний

Випуск № 66 (1137) від 11.06.2026





