
Фахівці СКП «Харківзеленбуд» обрізали 80 та прибрали 29 сухих дерев, які становили потенційну загрозу для пішоходів та інфраструктури. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Так, протягом минулого тижня комунальники виконали 280 заявок, що надійшли через диспетчерську службу «1562».
Значна частина звернень стосувалася аварійних та сухих дерев.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Крім того, вони навели лад на понад 300 га зелених зон, звідки вивезли 135 кубометрів сміття.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові представили архітектурні рішення відновлення пошкоджених будинків
- Омбудсман Лубінець вимагає знизити прохідний бал НМТ зі 150 до 130
- Україна отримала 3,2 млрд євро першого траншу позики ЄС Ukraine Support Loan
- Харків підписав угоду з ЄБРР про фінансування проєкту модернізації системи теплопостачання
- У Харкові знизилися ціни на полуницю