За тиждень з Харкова вивезли 42 тисячі кубометрів сміття (фото)

З 30 листопада по 6 грудня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло з міста 42 тисячі кубометрів побутових відходів. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Як повідомили на підприємстві, комунальники вивезли з Харкова майже 35 тисяч кубометрів ТПВ та 7 кубометрів великогабаритних відходів.
За словами директора КП «КВПВ» Олексія Артикуленка, крім планового вивезення побутових відходів, підприємство брало активну участь у вивезенні снігу з вулиць і дворів Харкова.
Останніми тижнями через погіршення погоди КВПВ працює в посиленому режимі.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя
- Попри війну – з вірою в майбутнє: у Харкові привітали випускників Холодногірського району
- В Україні оновили умови поповнення карток через термінали
- Харків’янин облаштував схрон зі зброєю біля залізниці
- Харків отримав допомогу для облаштування укриттів (фото)

Випуск № 69 (1140) від 18.06.2026





