За вихідні харківські патрульні затримали понад 20 п’яних водіїв

За минулі вихідні, 10 та 11 січня, у Харкові патрульні виявили 23 водія з ознаками сп’яніння. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Крім того, патрульні опрацювали 493 виклики, виявили 5 осіб, які мали з собою наркотичні речовини, зафіксували 196 адмінправопорушень, 167 з яких за порушення ПДР.
У поліції нагадують, у разі виявлення правопорушення або злочину обов’язково повідомляйте за номером “102”.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові чоловік вчинив домашнє насильство щодо власної дружини
- На Харківщині внаслідок ворожих обстрілів постраждали 7 людей
- У Харкові розпочався чемпіонат з мініфутболу серед поліцейських
- Ігор Терехов: головне – не втратити людей
- Поліцейські Харківщини оперативно розшукали зниклого неповнолітнього

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





