Загиблих внаслідок збройної агресії росії в Харкові ховатимуть безкоштовно

02.07.2024 15:06   -
У Харкові безкоштовно ховатимуть загиблих внаслідок обстрілів

Витрати на поховання на міських кладовищах харків’ян, які загинули (померли) внаслідок збройної агресії рф, відшкодовуватимуться з бюджету Харківської міської територіальної громади. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Депутати міськради на позачерговій сесії сьогодні, 2 липня, затвердили Програму організації безоплатного поховання загиблих (померлих) військовослужбовців Збройних Сил України, інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань, а також цивільних осіб, загиблих (померлих) в результаті ворожих обстрілів та руйнувань, спричинених військовою агресією рф проти України, на 2024-2027 роки.

Як повідомили в Департаменті житлово-комунального господарства, за перше півріччя 2024 року в Харкові поховали 298 загиблих (померлих) внаслідок збройної агресії росії, у тому числі – 77 цивільних. З огляду на масштаби руйнувань житлового фонду та об’єктів інфраструктури Харкова внаслідок ворожих обстрілів, які не припиняються, існує потреба в організації безплатного поховання зазначених категорій населення.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Відтепер з міського бюджету будуть відшкодовувати фактичні витрати на визначені програмою ритуальні послуги, але в розмірі не більше трьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

ОСТАННІ НОВИНИ