Затримка коригувальників, відбудова та комбіноване навчання, — мер Харкова в ефірі телемарафону

03.08.2023 11:40   -
Затримка коригувальників, відбудова та комбіноване навчання, — мер Харкова в ефірі телемарафону

Сьогодні, 3 серпня, в ефірі національного телемарафону міський голова Ігор Терехов прокоментував нещодавні обстріли міста, затримку коригувальників та перспективи комбінованого навчання. Докладніше дивіться у сюжеті.

Ігор Терехов, зокрема, зазначив, що за останній тиждень ворог двічі обстріляв Харків, внаслідок чого були пошкоджені об’єкти цивільної інфраструктури.

«Було зруйновано будівлю гуртожитку та пошкоджено прилеглі житлові будинки. Комунальні служби вже завершують роботи – вставляють вікна, ремонтують покрівлі. Руйнування були дуже сильні», – зазначив Ігор Терехов.

Також мер прокоментував затримання двох коригувальників, які наводили удари ворога по Харкову.

«На жаль, це не перший випадок затримання коригувальників, агентів росії. Це були молоді люди, безробітні, які пересувалися по Харкову на велосипедах і збирали інформацію для ворога. Зараз триває слідство, і їм буде винесений справедливий вирок. Дуже шкода, що у Харкові, в українському місті, є такі люди», – зазначив Ігор Терехов.

Також мер розповів, що Харків готується до нового навчального року. Зокрема, у місті проходять зустрічі мера з батьками школярів.

«Наразі в місті не можна проводити навчання у школах в звичному режимі, тому ми готуємо сертифіковані укриття. Розглядаємо різні варіанти, щоби організувати комбіноване навчання хоча би кілька разів на тиждень. При цьому обов’язково будемо враховувати побажання батьків», – зазначив Ігор Терехов.

Ігор Терехов також розповів про перебіг переговорів щодо відновлення Харкова з зарубіжними інвесторами.

«Вчора відбувся захід за участі представників британського та українського урядів, іноземного бізнесу, який вже задіяний або налаштований на участь у проєктах з відновлення України. Я теж приймав участь у цьому заході і можу сказати, що іноземні партнери зацікавлені інвестувати у відновлення Харкова. Найбільш інвестиційно привабливими сферами вони вважають енергетику, освіту та промисловість», – зазначив Ігор Терехов.

ОСТАННІ НОВИНИ