Завтра у Харківському метрополітені розпочнеться ярмарок вакансій

З 15 по 18 жовтня з 10:00 до 13:00 у вестибюлі станції метро «Майдан Конституції» буде проходити ярмарок вакансій, передає Інфосіті.
На заході провідні роботодавці Харківщини презентують діяльність своїх підприємств та нададуть інформацію стосовно актуальних вакансій.
Усього у ярмарку вакансій буде брати участь 60 роботодавців. Зокрема наступні комунальні підприємства:
- КП «Харківський метрополітен»
- КП «Тролейбусне депо №2»
- КП «Салтівське трамвайне депо»
- КП «Харківблагоустрій»
- КП «Шляхрембуд»
- КСП «Харківміськліфт»
- КП «Харківводоканал»
Організатором ярмарку вакансій виступає Харківський обласний центр зайнятості за підтримки КП «Харківський метрополітен».
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Сьогодні низка трамваїв і тролейбусів курсуватиме за зміненими маршрутами
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 28.06.2026
- Погода в Харкові на неділю, 28 червня
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





