Жителі села на Харківщині залишились без світла через крадіїв

19.12.2023 13:55   -
Жителі Харківщини залишились без світла через крадіїв

Фахівці АТ “Харківобленерго” виявили факт крадіжки електричного проводу довжиною понад 600 метрів у селі Широке Лозівського району. Про це повідомляє Інфосіті.

Як розповів начальник Близнюківського РЕМ Андрій Тимощук, енергетики приїхали на місце, щоб відновити ділянку повітряної лінії, яка зазнала пошкоджень через обледеніння, але на під’їзді до села не знайшли дротів.

“Шкода, що у такі часи, коли енергетики кидають всі сили на відновлення електропостачання після бойових дій, працюють за складних погодних умов та без вихідних, щоб повернути світло в оселі, люди просто беруть і крадуть самі у себе. Село знеструмлене вже шостий день, адже крадіжку такого масштабу в умовах обмежених ресурсів воєнного часу компенсувати дуже складно”, – зазначив заступник технічного директора АТ “Харківобленерго” Олександр Кишинський.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

У зв’язку з цим енергетики звернулися до правоохоронних органів.

Товариство нагадує про кримінальну відповідальність за подібні дії та звертається до жителів Харківської області з проханням повідомляти про факти крадіжки електричних проводів та обладнання до поліції за телефоном 102, а також до кол-центру “Харківобленерго”:

  • (057) 34-24-413,
  • (067) 23-40-413,
  • (063) 05-40-413,
  • (050) 05-40-413.

ОСТАННІ НОВИНИ