Жителів Харкова просять зменшити електроспоживання

Через відновлювальні роботи на об’єктах НЕК «Укренерго» харків’ян просять знизити споживання електроенергії. Про це повідомляють Харьковские известия.
У «Харківобленерго» зазначили, що через ракетну атаку 9 березня виникли серйозні пошкодження у системі передачі електричної енергії.
«Нині, щоб усунути пошкодження, енергетики повинні провести терміновий ремонт обладнання. Це призведе до додаткового навантаження на енергосистему, тому фахівці просять споживачів про допомогу», – наголосили в обленерго.
Нагадуємо, щоб зменшити споживання необхідно обмежити використання потужних побутових приладів: електроплит, обігрівачів, бойлерів, пральних машин тощо. Окрім того, енергетики радять вимкнути зайві електроприлади, які не потрібні наразі.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Харків’янин облаштував схрон зі зброєю біля залізниці
- Харків отримав допомогу для облаштування укриттів (фото)
- За минулі вихідні в Україні потонули семеро дітей
- У Харкові продовжують відновлювати багатоповерхівку, пошкоджену обстрілами (фото)
- За тиждень підприємці отримали понад 4 млрд грн доступних кредитів

Випуск № 69 (1140) від 18.06.2026





