Жительку Валок, яка виправдовувала збройну агресію рф, засудили на 3 роки 6 місяців

Активна учасниця проросійських чатів у Telegram стверджувала, що «Харьков скоро будет россией» та повторювала тези роспропаганди. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Прокурори в суді довели, що мешканка м. Валки на власних сторінках у соціальних мережах, у тому числі заборонених в Україні, поширювала дописи, які містять зображення символіки комуністичного тоталітарного режиму. Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну жінка перейшла в Telegram, де запевняла користувачів, що президент рф «гуманный», стверджувала, що «Харьков скоро будет россией» та повторювала тези роспропаганди. У свою чергу, українських патріотів вона називала «зомбованими та психічно хворими людьми».
Протиправний характер висловлювань зловмисниці підтверджено відповідним висновком експертизи.
У судовому засіданні фігурантка визнала свою вину повністю та додала, що потрапила під «негативний вплив».
Валківський районний суд Харківської області визнав 52-річну жінку винною у поширенні, а також публічному використанні символіки комуністичного тоталітарного режиму, виправдовуванні, визнанні правомірною збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 436-1, ч. 1 ст. 436-2 КК України). Їй призначено покарання у виді 3 років 6 місяців позбавлення волі. Триває строк на апеляційне оскарження.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Поліція Харківщини викрила зловмисника на незаконній порубці дерев
- Посол Японії в Україні Масаші Накагоме оцінив стійкість Харкова
- Олег Синєгубов зустрівся з захисниками на Ізюмському напрямку
- Обстріли Харківщини: загиблі, постраждалі. ХОВА на 27.06.2026
- На Харківщині рятувальники ліквідували 10 пожеж, спричинених ворожими обстрілами – 27.06.2026

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





