ЗСУ продовжують відбивати ворожі атаки на Куп’янському напрямку

12.01.2024 17:50   -
На Куп'янському напрямку ЗСУ відбивають ворожі атаки

Наші військові відбили дві ворожі атаки у Куп’янському районі Харківської області. Про це повідомляє Інфосіті з посиланням на начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова.

У порівнянні з минулим тижнем, кількість штурмових та наступальних дій окупантів на Куп’янському напрямку зменшилась. Утім, ворог продовжує накопичувати війська на цьому напрямку.

«За останню добу наші воїни відбили 2 ворожі атаки поблизу Синьківки Куп’янського району. Це свідчить про те, що все ж таки свій наступальний потенціал ворог ще не поновив, хоча ми цього очікуємо. З огляду на ту концентрацію військ, яку ворог накопичує, наміри щодо захоплення Синьківки та подальшого можливого блокування міста Куп’янськ все ж таки залишаються. Українські захисники контролюють ситуацію», – зазначив Олег Синєгубов.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Також начальник Харківської ОВА прокоментував можливий наступ ворога з Бєлгородського напрямку.

«Ми фіксуємо там присутність певної кількості військ, однак це носить, скоріше, демонстраційний характер. І знову ж таки тих сил та засобів, які свідчили б про намір ворога іти в штурм наразі немає. Однак ми моніторимо цю ситуацію 24/7 для того щоб реагувати на ті виклики, які можуть бути», – додав Олег Синєгубов.

ОСТАННІ НОВИНИ