"Інфосіті" – інформаційно-аналітичний портал

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Харківської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення 21 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 19.12.2012 № 948 / 12 «Про затвердження Порядку утримання та розміщення лінійно-кабельних

Згідно з Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Департаментом житлового господарства Харківської міської ради підготовлено проект рішення Харківської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення 21 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 19.12.2012 № 948 / 12 «Про затвердження Порядку утримання та розміщення лінійно-кабельних споруд та комунікаційного обладнання в місті Харкові».

Цей Порядок розроблено з метою впорядкування та посилення контролю за прокладанням телекомунікаційних мереж, розміщенням технічних засобів телекомунікацій суб’єктами господарювання в галузі зв’язку та інформаційних технологій на території міста Харкова, захисту інтересів як громадян, бюджетних установ, підприємств і організацій всіх форм власності, інших споживачів, так і суспільства в цілому від тих негативних наслідків, які можуть породжувати самовільне розміщення телекомунікаційних мереж.

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» від 11.09.03 р. № 1160-IV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 р. № 308, з метою прийняття від громадськості та суб’єктів господарювання зауважень та пропозицій, у цьому номері газети «Харьковские известия» публікується проект рішення Харківської міської ради 6 скликання «Про внесення змін та доповнень до рішення 21 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 19.12.2012 № 948 / 12 «Про затвердження Порядку утримання та розміщення лінійно-кабельних споруд та комунікаційного обладнання в місті Харкові» та аналіз регуляторного впливу до нього, яке також буде розміщено на сайті Харківської міської ради http://www.city.kharkov.ua.

Зауваження та пропозиції до вищевказаного проекту рішення Харківської міської ради приймаються в письмовому вигляді розробником протягом одного місяця з дня його опублікування за адресою: 61003, м. Харків, майдан Конституції, 16 (тел. 760-27-37; 725-26-64).

Директор Департаменту жилового господарства Р. Б. Нехорошков

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_____ сесія 6 скликання

Від __________.2014 № ________ / 14

м. Харків

Р І Ш Е Н Н Я (проект)

Про внесення змін та доповнень до рішення 21 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 19.12.2012 № 948 / 12

«Про затвердження Порядку утримання та розміщення лінійно-кабельних споруд та комунікаційного обладнання в місті Харкові»

З метою впорядкування діяльності суб’єктів господарювання в галузі зв’язку та інформаційних технологій на території міста Харкова, підвищення ефективності використання об’єктів права комунальної власності, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Регламент виявлення, демонтажу, обліку, зберігання спеціальних конструкцій лінійно-кабельних споруд та комунікаційного обладнання, розміщених у житлових будинках, адміністративних, суспільно-побутових спорудах та інших об’єктах на території міста Харкова з порушенням законодавства про благоустрій населених пунктів, та подальшого розпорядження ними (додається).

2. Внести зміни та доповнення до рішення 21 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 19.12.2012 № 948 / 12 «Про затвердження Порядку утримання та розміщення лінійно-кабельних споруд та комунікаційного обладнання в місті Харкові» (зі змінами та доповненнями), 2.1. викласти пп. 1 п. 10 в наступній редакції:

«10. Забороняється:

1) Перетинати вулиці і дороги міста (проїжджа частина вулиць і доріг, трамвайне полотно, дорожнє покриття, штучні споруди, споруди дорожнього водовідводу, технічні засоби організації дорожнього руху, зупинки міського транспорту, тротуари, пішохідні та велосипедні доріжки, наземні мережі), лінії електропередач, трамвайні, тролейбусні лінії, дитячі установи та майданчики і місця скупчення людей, кабелів зв’язку, прокладених повітряним шляхом від одного будинку до іншого».

2.2. викласти пп. 5 п. 10 в наступній редакції:

«5) використовувати в якості кріплення телекомунікаційного обладнання:

— елементи кріплення контактних мереж електрифікованого транспорту і лінії електропередач;

— елементи облаштування автомобільних доріг (дорожні огорожі, світлофори, зупинкові пункти);

— елементи фасадів, дахів, стін будівель і споруд (димові труби, вентиляція, канали димовидалення, фронтони, козирки, вікна, двері, люк виходу на покрівлю)»;

2.3. доповнити п. 14:

«14. Демонтаж спеціальних конструкцій лінійно-кабельних споруд та комунікаційного обладнання, розміщеного в житлових будинках, адміністративних, суспільно-побутових спорудах та інших об’єктах на території міста Харкова з порушенням законодавства про благоустрій населених пунктів та інших діючих нормативних документів, що регулюють дану область питань, здійснюється на підставі Регламенту, наведеного в додатку».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Харківської міської ради і секретаря Харківської міської ради.

Міський голова Г. А. Кернес

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Додаток № 1

до рішення ___ сесії Харківського міської ради 6 скликання від _______ № ________ «Про внесення змін та доповнень до рішення 21 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 19.12.2012 р. № 948 / 12

«Про затвердження Порядку утримання та розміщення лінійно-кабельних споруд та комунікаційного обладнання в місті Харкові»

РЕГЛАМЕНТ

виявлення, демонтажу, обліку, зберігання спеціальних конструкцій лінійно-кабельних споруд

та комунікаційного обладнання, розміщених у житлових будинках, адміністративних, суспільно-побутових спорудах

та інших об’єктах на території міста Харкова з порушенням законодавства про благоустрій населених пунктів,

та подальшого розпорядження ними

1. Загальні положення
1.1. Регламент виявлення, демонтажу, обліку та зберігання спеціальних конструкцій лінійно-кабельних споруд та комунікаційного обладнання, розміщених на території міста Харкова з порушенням законодавства про благоустрій населених пунктів, та подальшого розпорядження ними (надалі — Регламент) розроблено відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», «Про телебачення та радіомовлення», «Про телекомунікації», Правил благоустрою території міста Харкова, затверджених рішенням Харківської міської ради від 25.04.2007 року № 91 / 07, рішення Харківської міської ради № 870 / 12 від 26.09.2012 року «Про впорядкування діяльності суб’єктів господарювання у сфері зв’язку та інформаційних технологій» та «Порядку утримання та розміщення лінійно-кабельних споруд та комунікаційного обладнання в місті Харкові», затвердженого рішенням Харківської міської ради від 19.12.2012 року № 948 / 12, та інших діючих нормативних документів, що регулюють сферу даного питання.

1.2. Цей Регламент розроблено з метою удосконалення правового регулювання відносин, які виникають у зв’язку з розміщенням (обладнанням) телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання в житлових будинках та інших об’єктах комунальної власності територіальної громади міста Харкові з порушенням вимог чинного законодавства України у сфері будівництва та комунікацій, впорядкування відносин у сфері благоустрою території міста Харкова, вжиття дійових заходів впливу на осіб, які порушують вимоги законодавства України та захисту прав та інтересів мешканців міста та суб’єктів господарювання.

1.3. Регламент визначає механізм виявлення, демонтажу, обліку та зберігання спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання, розміщених з порушенням законодавства про будівництво і комунікації та благоустрій населених пунктів, та подальшого розпорядження ними та є обов’язковим для виконання всіма учасниками діяльності в галузі зв’язку та інформаційних технологій — юридичними та фізичними особами, незалежно від їх форми власності.

2. Терміни та визначення
Оператор — суб’єкт господарської діяльності, який має право на здійснення діяльності у сфері телекомунікації із правом на технічне обслуговування та експлуатацію телекомунікаційних мереж.

Пристрої телекомунікаційного обладнання — кабельні лінії, абонентські відводи зв’язку у сфері комунікацій, такі як: телефонна розподільча мережа; мережа проводового мовлення; розподільча мережа «Інтернет»; антена приймальна; мережа телебачення та радіомовлення, включаючи системи колективного приймання телебачення, великі системи колективного телебачення та системи кабельного телебачення; системи пожежної сигналізації; системи охоронної сигналізації; електрочасові установки; системи домофонного зв’язку; системи диспетчеризації; системи радіозв’язку.

Спеціальні конструкції телекомунікаційних мереж — лінійні конструкції (трубостойки, кабельрости, короби, канали, обтяжки, кронштейни, талрепи тощо), висотні споруди (антени, вежі, опори, труби, башти, платформи тощо), плоскі та об’ємні (шафи, бокси, короби, тумби, панелі, касети, купола, щити тощо), а також інші види комбінованих і трансформованих конструкцій і споруд, які призначені для розміщення, прокладки і кріплення телекомунікаційних мереж з метою забезпечення споживачів телекомунікаційними послугами і послугами передачі даних, у тому числі «Інтернет» і кабельного телебачення.

Об’єкти розміщення — спеціально відведена площа або місце у житлових, нежитлових будівлях, спорудах та інших місцях розташування, що належать територіальній громаді м. Харкова.

Робочий орган — КСП «Інженерні мережі» Харківської міської ради, на яке покладено виконання функцій щодо моніторингу та координації розміщення суб’єктами господарювання телекомунікаційних мереж, розташування технічних засобів телекомунікацій у житлових, нежитлових будівлях, спорудах, що належать територіальній громаді у місті Харкові, і на земельних ділянках комунальної власності, якому доручено укладати договори на розміщення телекомунікаційних мереж, технічних засобів телекомунікацій у житлових, нежитлових будівлях, спорудах, що належать територіальній громаді у місті Харкові, і на земельних ділянках комунальної власності.

Самовільно розміщені лінійно-кабельні споруди та комунікаційні обладнання — пристрої комунікаційного обладнання, які розміщені без укладання відповідного договору (Додаток № 1) на розміщення телекомунікаційних мереж та отримання у встановленому законодавством порядку дозволу, без згоди балансоутримувача об’єкта розміщення або особи, уповноваженої на надання цього місця у користування

Уповноважена особа — це особа, яка призначена відповідальною за проведення демонтажу наказом керівника Робочого органу чи залучена на договірній основі.

Припис-Повідомлення — обов’язкова для виконання у визначені строки письмова вимога робочого органу, яка направляється юридичним і фізичнім особам з метою усунення виявлених порушень вимог законодавства України, зобов’язань, визначених договором, та їх наслідків (Додаток № 2).

Демонтаж — комплекс заходів, що передбачають відокремлення спеціальної конструкції лінійно-кабельних споруд та комунікаційного обладнання або телекомунікаційних мереж і кабельних ліній від місця її розташування або її основи та транспортування на склад для подальшого зберігання.

Зберігач — фізична або юридична особа, яка прийняла на зберігання демонтовані спеціальні конструкції, кабельні лінії, абонентські відводи та комунікаційне обладнання та несе відповідальність за їх збереження з моменту підписання акта приймання-передачі.

Терміни «об’єкти благоустрою населених пунктів» та «елементи благоустрою» — застосовуються у значенні, встановленому Законом України «Про благоустрій населених пунктів» та Правилами благоустрою території міста Харкова.

3. Виявлення спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання, розміщених з порушенням законодавства про телекомунікації та благоустрій
3.1. Виявлення спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання, розміщених з порушенням законодавства про телекомунікації та благоустрій, здійснюється шляхом проведення регулярних перевірок робочим органом.

3.2. Робочий орган самостійно за результатом перевірок або за зверненнями інших осіб проводить обстеження виявлених спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання, вживає заходи щодо встановлення їх можливих власників.

3.3. З метою з’ясування наявності права користування спорудою, будівлею, земельною ділянкою та іншими об’єктами комунальної власності, в межах якої виявлено самовільно встановлену спеціальну конструкцію телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання, Робочий орган направляє запит до компетентного органу. (Відповідь на запит повинна бути надана в десятиденний термін.)

4. Демонтаж спеціальних конструкцій
4.1. Демонтаж спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання проводиться у випадках:

а) самовільного розміщення;

б) наявності загрози життю або здоров’ю людей та / або заподіянню шкоди майну третіх осіб (про встановлення таких фактів складається відповідний акт);

в) порушення зобов’язань, визначених договором про надання у користування місць, які перебувають у комунальній власності, для розташування спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання;

г) здійснення будівництва лінійно-кабельних споруд зв’язку з порушенням вимог КНД 45‑139, КНД 45‑141 та Керівництва з будівництва лінійних споруд магістральних і внутрішньозонових кабельних ліній зв’язку, Загальної інструкції по будівництву лінійно-кабельних споруд міських телефонних мереж, ВБН 600, Правил благоустрою території м. Харкова, Порядку утримання та розміщення лінійно-кабельних споруд та комунікаційного обладнання в м. Харкові, Правил безпеки систем газопостачання України та інших нормативних документів, на які є посилання в діючих нормативно-правових актах у сфері архітектури, будівництва та комунікацій.

Демонтаж здійснюється Уповноваженою особою за рішенням Робочого органу.

4.2. У разі виявлення порушень, передбачених підпунктами пункту 4.1. Регламенту, власнику спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання направляється припис-повідомлення з вимогою про усунення порушень вимог чинного законодавства України.

4.3. Припис-повідомлення направляється в письмовій формі поштою з відміткою про вручення уповноваженому представнику власника спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання особисто під підпис. Інформація про направлення припису-повідомлення реєструється у відповідному журналі та вноситься до інформаційного банку даних.

4.4. У випадку повернення припису-повідомлення з відміткою про неможливість повідомити адресата з будь-якої причини, вважається, що власник спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання невідомий.

4.5. Власник спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання після добровільного усунення порушень, зазначених в приписі-повідомленні, зобов’язаний повідомити про це в письмовій формі в трьохденний термін після закінчення робіт.

4.6. У разі невиконання вимог, зазначених у приписі-повідомленні, Робочий орган готує у встановленому порядку рішення про демонтаж спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання. У рішенні зазначається перелік спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання, що підлягають демонтажу, їх вид та розмір із зазначенням місця розташування.

4.7. Після прийняття рішення про демонтаж спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання, Уповноважена особа організовує їх демонтаж.

4.8. Якщо власника спеціальної конструкції не встановлено, демонтаж спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання здійснюється на підставі рішення Робочого органу.

4.9. У разі невиконання вимог, зазначених у припису-повідомленні, Робочий орган виносить рішення про демонтаж та направляє його до уповноваженої на здійснення таких робіт особи, та проводить демонтаж спеціальної конструкції телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання.

4.10. Демонтаж спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання, які створюють загрозу життю або здоров’ю людей та / або заподіянню шкоди майну третіх осіб здійснюється на підставі Акта огляду спеціальної конструкції (Додаток № 3) та рішення Робочого органу.

При складанні Акта огляду спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання може здійснюватися фіксація стану спеціальної конструкції за допомогою фото-, відеознімальних приладів, матеріали яких можуть додаватися до Акта.

Акт огляду спеціальної конструкції складається Робочим органом у трьох примірниках у присутності представників балансоутримувача та підписується всіма присутніми особами. За рішенням Робочого органу можуть бути запрошені й інші особи, в залежності від об’єкта огляду.

4.11. Представником уповноваженої особи та іншими особами, що були присутні при проведенні демонтажу, складається Акт демонтажу (Додаток № 4). На проведення робіт з демонтажу можуть бути запрошені власник спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання, представники державних органів, органів місцевого самоврядування, міських служб та інші представники організацій (балансоутримувача та спеціально уповноваженого територіального органу у сфері захисту прав споживачів, міліції, органа охорони культурної спадщини тощо).

Акт проведення демонтажу складається у трьох примірниках і підписується особами, присутніми при демонтажі спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання.

4.12. Один примірник Акта проведення демонтажу та / або Акта огляду спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання залишається уповноваженій особі, а інший надається власнику спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання або (у разі його відсутності або відмови від підписання акта) в 10‑денний термін направляється на його адресу поштою рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

4.13. Якщо власник спеціальної конструкції невідомий, уповноважена особа у 10‑денний термін повідомляє про проведений демонтаж та місцезнаходження спеціальної конструкції у відповідний РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області.

4.14. Демонтаж не проводиться, якщо власник повністю усунув зазначені у приписі-повідомленні порушення та повідомив про це у письмовій формі у встановлений в приписі-повідомленні термін.

4.15. Після проведення демонтажу організація, що проводила демонтаж, складає калькуляцію витрат, пов’язаних з демонтажем спеціальної конструкції телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання.

4.16. Власник спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання зобов’язаний компенсувати витрати, пов’язані з демонтажем та зберіганням спеціальної конструкції у встановленому порядку.

5. Облік, зберігання та розпорядження демонтованими спеціальними конструкціями телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання
5.1. Облік демонтованих спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання здійснюється у встановленому порядку уповноваженою особою.

5.2. Обов’язок щодо зберігання взятих на облік спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання покладається на уповноважену особу.

5.3. Демонтовані спеціальні конструкції можуть бути передані уповноваженою особою зберігачу на підставі договору зберігання та Акта прийому-передачі, в якому обов’язково зазначається перелік спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання, їх стан та характеристики.

5.4. Витрати, пов’язані з тимчасовим зберіганням демонтованих спеціальних конструкцій, несе зберігач.

5.5. Демонтовані спеціальні конструкції зберігаються у спеціально відведених для цього приміщеннях (складах, сховищах тощо).

5.6. Уповноважена особа щомісячно (на початку місяця) проводить публікацію на сайті Харківської міської ради або в печатному виданні «Харьковские известия» інформацію щодо проведення демонтажу спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання за минулий місяць, в якій зазначає власника (якщо відомо), її вид, розмір, місце демонтажу та зберігання спеціальної конструкції.

До переліку на публікацію включаються конструкції, власник яких не звернувся з проханням повернути демонтовану спеціальну конструкцію телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання.

5.7. Власник спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання або його представник має право на повернення демонтованої спеціальної конструкції на підставі:

— документа про відшкодування вимушених витрат, пов’язаних з демонтажем спеціальної конструкції телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання та їх зберіганням;

— заяви на повернення демонтованих спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання;

— документа, що підтверджує право особи на одержання демонтованих спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання;

— документа, що підтверджує право власності або користування на конкретні демонтовані спеціальні конструкції телекомунікаційних мереж, кабельні лінії, абонентські відводи зв’язку та комунікаційне обладнання.

5.8. Якщо протягом 31 дня після проведення публікації власник не заявив свої права на спеціальну конструкцію, до неї може застосовуватися процедура та операція поводження з відходами відповідно до законодавства у сфері поводження з відходами.

6. Відповідальність за порушення законодавства про телекомунікації та благоустрій населених пунктів
6.1. Особи, винні у порушенні законодавства про телекомунікації та благоустрій, несуть цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність згідно з законом.

Накладення штрафу за порушення законодавства про телекомунікації та благоустрій здійснюється в порядку, визначеному Законом України «Про благоустрій населених пунктів».

6.2. За порушення Правил благоустрою території міста Харкова у зв’язку з самовільним розміщенням спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання на об’єктах благоустрою винна особа притягається до адміністративної відповідальності адміністративною комісією.

Протоколи про адміністративні правопорушення складаються особами, уповноваженими виконавчим комітетом Харківської міської ради.

6.3. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов’язку відшкодування шкоди, завданої внаслідок порушення вимог законодавства.

6.4. Збитки, завдані об’єкту благоустрою в результаті самовільного розміщення на ньому спеціальних конструкцій телекомунікаційних мереж, кабельних ліній, абонентських відводів зв’язку та комунікаційного обладнання, підлягають відшкодуванню у встановленому порядку.

Розмір відшкодування збитків, завданих об’єкту благоустрою, визначається балансоутримувачем за методикою визначення відновної вартості об’єктів благоустрою, затвердженою центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства.

Директор Департаменту житлового господарства Р. Б. Нехорошков

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Додаток № 1 до Регламенту виявлення, демонтажу, обліку, зберігання спеціальних конструкцій лінійно-кабельних споруд та комунікаційного обладнання, розміщених у житлових будинках, адміністративних, суспільно-побутових спорудах та інших об’єктах на території міста Харкова з порушенням законодавства про благоустрій населених пунктів, та подальшого розпорядження ними та Аналіз регуляторного акта дивиться у
прикріпленому файлі