Бойовикам «лнр», які допитували бранців найбільшої катівні на Харківщині, оголосили підозри

11.01.2024 13:30   -
Бойовикам лнр, які катували людей на Харківщині, оголосили підозру

Разом із російськими військовими підозрювані облаштували в приміщенні агрегатного заводу Вовчанська «в’язницю». З бранців «вибивали» інформацію про противників окупації та військових ЗСУ, повідомляє Iнфосiтi.

За даними слідства, у катівні бранців незаконно утримували в непридатних для життя умовах, били гумовими палицями, виривали нігті та катували електричним струмом. Крім того, кати імітували розстріл полонених. Дехто з ув’язнених незаконно утримувався більше пів року.

У причетності до цих воєнних злочинів наразі звинувачують колишнього працівника охорони громадського порядку Рубіжанського міського відділу Головного управління МВС України у Луганській області та громадянина рф, так званого старшого оперуповноваженого управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків міністерства внутрішніх справ самопроголошеної “лнр”.

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора їм повідомлено про підозру за порушення законів та звичаїв війни, що супроводжувалось жорстоким поводженням з цивільним населенням, вчинене групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України). Санкція даного злочину передбачає до 12 років позбавлення волі.

Про воєнні злочини бойовиків “лнр” та російських військових дивіться у відеоматеріалі.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ