Чадним газом отруїлися двоє жителів Козачої Лопані

На Харківщині з підозрою на отруєння чадним газом до лікарні доправили двох жителів Козачої Лопані. Про це повідомляє Iнфосiтi.
“Стан постраждалих тяжкий. Постраждалі використовували духову шафу і горілки на газовій плиті для обігріву. Газопостачання до будинку припинено”, – ідеться в повідомленні Міненерго.
Щоби уникнути отруєння чадним газом:
- Для обігріву помешкання використовуйте лише ті прилади, які для цього призначені, до прикладу, не використовуйте газову плиту для обігріву приміщення.
- Регулярно перевіряйте газові прилади, вентиляційні канали та димоходи на справність.
- Не залишайте увімкненими газові прилади без нагляду.
- У помешканні з пічним опаленням завжди відчиняйте заслінку в пічці чи комині.
- Електровитяжці та газовій колонці не місце в одному приміщенні.
- Завжди провітрюйте приміщення, якщо в них є газові прилади.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові пройшли випускні для школярів Новобаварського району
- Нові шезлонги та дитячі зони: як змінюється Журавлівський гідропарк
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя
- Попри війну – з вірою в майбутнє: у Харкові привітали випускників Холодногірського району
- В Україні оновили умови поповнення карток через термінали

Випуск № 69 (1140) від 18.06.2026





