ДСНС попереджає мешканців Харківщини про небезпеку на льоду

2 лютого на Печенізькому водосховищі у селищі Старий Салтів на відстані одного кілометра від берега провалився під кригу та загинув рибалка. Усі обставини події встановлюють правоохоронці. Про це повідомляє Інфосіті.
Наразі, у зв’язку з підвищенням температури повітря, крига на водоймах вже занадто тонка, або взагалі відсутня. Тому існує значний ризик для життя людей, які нехтуючи власною безпекою та виходять на кригу.
У зв’язку з цим, рятувальники попереджають громадян про небезпеку для тих, хто вирішить знехтувати застереженнями.
Бережіть себе і не виходьте на лід взагалі!
Якщо з вами сталася надзвичайна подія, або ви стали свідком такої, – не зволікайте, телефонуйте до Служби порятунку за номером 101 або 112!
ОСТАННІ НОВИНИ
- На Харківщині зловмисник незаконно користувався чужим транспортом
- 30 років Конституції України: у Харкові вшанували захисників держави
- Радіаційний фон у Харкові 28.06.2026
- Харків’яни отримали держнагороди до Дня Конституції України
- У Харкові чоловік вчинив домашнє насильство щодо власної дружини
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





