Двом жителям Харківщини присудили 3 роки позбавлення волі за ухилення від мобілізації

26.10.2023 14:02   -
На Харківщині засудили на 3 роки двох ухилянтів від мобілізації

Харківські прокурори довели, що двоє чоловіків ухилялися від призову на військову службу під час мобілізації. Про це повідомляє Інфосіті.

У березні 2023 року мешканець смт Близнюки пройшов військово-лікарську комісію, яка визнала його придатним до служби. У квітні чоловік отримав повістку для прибуття до другого відділу Лозівського РТЦК та СП для відправлення до військової частини.

Однак чоловік вирішив не виконувати свій обов’язок та за повісткою не з’явився.

Під час судового розгляду обвинувачений визнав свою вину. Він пояснив, що ухилявся від мобілізації через недоброзичливе, на його думку, ставлення з боку співробітників РТЦК та СП.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Другий ухилянт — мешканець міста Красноград. Будучи придатним до проходження до військової служби, чоловік, у травні 2023 року, отримавши повістку для прибуття до Красноградського РТЦК та СП, не прибув без поважних причин.

У суді чоловік свою вину визнав, зазначивши, що не має бажання служити в ЗСУ.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Лозівської та Красноградської окружних прокуратур Харківської області визнано винними 34-річного і 38-річного чоловіків в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України).

Їм обом призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі.

ОСТАННІ НОВИНИ