
Інспектори екоінспекції зафіксували факт вилову водних біоресурсів забороненим знаряддям лову на водосховищі Берекське Лозівського району, передає Інфосіті.
“Внаслідок грубого порушення правил рибальства державі завдано збитків на суму понад 5 тис. грн”, – йдеться в повідомленні екоінспекції.
Зазначається, що незаконний вилов водних біоресурсів здійснювався за допомогою забороненого знаряддя лову – сітки.
Державна екологічна інспекція у Харківській області закликає громадян дотримуватись встановлених правил любительського рибальства, не порушувати вимог природоохоронного законодавства та проявляти свідоме ставлення до водних ресурсів.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова
- Ігор Терехов зустрівся з головою Банку розвитку Ради Європи Карло Монтічеллі
- На Харківщині затримано зловмисника за вбивство свого знайомого
- «Діти Героїв» у Харкові: юні учасники присвятили забіг своїм захисникам