
Харків‘янин, який вже мав проблеми із законом, перебуваючи у СІЗО, закликав співкамерників організувати втечу, щоб приєднатися до зс рф. Про це повідомляють Харьковские известия.
Раніше судимий 42-річний чоловік, відбуваючи чергове покарання у ДУ «Харківський слідчий ізолятор», на початку цього року вчинив новий злочин.
«Чоловік систематично агітував співкамерників підтримувати рф. Він казав: «Скоро Харків стане російським містом». Крім того, підозрюваний закликав заарештованих організувати втечу, щоб приєднатися до лав російської армії», – йдеться в повідомленні обласної прокуратури.
Колаборанта судитимуть у Жовтневому районному суді м. Харкова за фактом колабораційної діяльності (ч. 1 ст. 111-1 КК України).
ОСТАННІ НОВИНИ
- Увага! Розшукується неповнолітній Артем Тузка
- Слобожанські «Скіфи» отримали пожежний автомобіль та швидку від Тайваню
- Житель Харківщини виготовляв печиво з психотропами та збував товар через пошту
- Ігор Терехов обговорив з міжнародними партнерами підтримку енергетики та водопостачання Харкова
- Харків залучає Швецію до посилення критичної інфраструктури