Харків’янина, який зґвалтував 15-річну дівчинку, засудили до 10 років в’язниці

Прокурори у суді довели, що у листопаді 2020 року харків’янин незаконно утримував та зґвалтував 15-річну дівчинку. Про це повідомляють Харьковские известия.
46-річний обвинувачений побачив у ліфті будинку 15-річну сусідку. Чоловік схопив неповнолітню за шию та силою затягнув її до своєї квартири.
Харків’янин спочатку побив потерпілу, а після цього зґвалтував дівчинку, обмотавши руки плівкою та заклеївши рот. Весь час, перебуваючи з потерпілою, чоловік розпивав алкоголь.
Обвинувачений незаконно утримував дівчинку до ранку наступного дня, а після цього відпустив.
У судовому засіданні він свою вину не визнав, його показання постійно змінювались.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Київської окружної прокуратури м. Харкова суд визнав винним раніше судимого 46-річного чоловіка за фактом зґвалтування, вчиненого щодо неповнолітньої та повторно, та за фактом незаконного позбавлення волі (ч. 3 ст. 152, ч. 2 ст. 146 КК України).
Гвалтівнику призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі.
Наразі триває строк на апеляційне оскарження вироку.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У найближчу годину в Харкові очікується гроза
- На Харківщині депутат привласнив комунальне обладнання
- Через обстріли на Харківщині загинули 6 людей, 90 постраждали (фото)
- Харків’янину, який викрав автомобіль, загрожує до 5 років в’язниці (фото)
- За тиждень на Харківщині знищили майже 400 ворожих боєприпасів

Випуск № 69 (1140) від 18.06.2026





