Харківська меблева фабрика під час війни поставила в рф продукції на мільйони євро (фото)

28.06.2024 10:00   -
Харківська меблева фабрика під час війни поставила в рф продукції на мільйони євро

Шістьох топ-менеджерів харківського меблевого підприємства підозрюють у поставках продукції в рф через фірми-прокладки. Суми контрактів складають мільйони євро, передає Інфосіті з посиланням на Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, керівники та власники одного з харківських меблевих підприємств упродовж 2022-2023 років організували десятки великих поставок власної продукції на територію держави-агресора.

Перевезена в рф продукція за сприяння підозрюваних реалізовувалася російським державним підприємствам – АО «Росагролізінг», ПАО «Ростелеком», ПАО «Сбербанк», ПАО «МТС», ПАО «Московский Кредитный банк», АО «Тинькофф», АО «К-Технологии», стосовно яких запроваджено санкції. При цьому виручка з продажу складала десятки мільйонів російських рублів.

Харківська меблева фабрика під час війни поставила в рф продукції на мільйони євро

Також встановлено, що сума відрахувань до федеральної податкової служби рф очолюваного підозрюваними російського підприємства за 2022-2023 роки сягнула 140 мільйонів російських рублів.

За місцями знаходження виробничих потужностей та проживання підозрюваних проведено санкціоновані обшуки. Вилучено документи, комп’ютерну техніку, телефони.

Харківська меблева фабрика під час війни поставила в рф продукції на мільйони євро

Шести особам повідомлено про підозру у пособництві державі-агресору (ч. 2 ст. 28 ст. 111-2 КК України). Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ