Харківські патрульні склали три протоколи на одного водія напідпитку (фото)

Учора вдень на проспекті Тракторобудівників водій автомобіля Daewoo не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з автомобілем Volkswagen. Як виявилося, винуватець ДТП був напідпитку, повiдомляє Iнфосiтi.
Огляд на стан сп’яніння чоловік пройшов за допомогою приладу Драгер, результат якого склав 0.99 проміле. З результатом огляду водій був згоден.

Патрульні відсторонили чоловіка від керування та склали на нього адміністративні протоколи за статтею 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП), ч.2 ст.130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння повторно протягом року) та ч.5 ст.126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування) КУпАП.
Надалі адміністративні матеріали передадуть до суду.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Поліція Харківщини викрила зловмисника на незаконній порубці дерев
- Посол Японії в Україні Масаші Накагоме оцінив стійкість Харкова
- Олег Синєгубов зустрівся з захисниками на Ізюмському напрямку
- Обстріли Харківщини: загиблі, постраждалі. ХОВА на 27.06.2026
- На Харківщині рятувальники ліквідували 10 пожеж, спричинених ворожими обстрілами – 27.06.2026

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





