Харківські патрульні за добу зупинили понад 20 водіїв напідпитку (фото)

Харків’яни продовжують їздити напідпитку. Лише за минулу добу в обласному центрі патрульні впіймали понад 20 п’яних кермувальників, інформує Інфосіті.
Як повідомили в УПП в Харківській області, за минулу добу патрульні виявили 24 водія, які керували транспортними засобами з ознаками сп’яніння.
На щастя, нетвереза подорож цих кермувальників закінчилась зупинкою патрульними поліцейськими. На всіх них складені відповідні адміністративні матеріали, які передадуть до суду.






Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- На Харківщині затримано зловмисника за вбивство свого знайомого
- «Діти Героїв» у Харкові: юні учасники присвятили забіг своїм захисникам
- Поліцейські Харкова розшукали 10-річну дівчинку
- Харківський спортсмен став чемпіоном світу з тайського боксу (фото)
- У громадах Харківщини продовжується кампанія з вакцинації домашніх тварин проти сказу

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





