Харківські прокурори довели вину чоловіка, який обкрадав пенсіонерку

19.12.2023 14:38   -
У Харкові засудили на 7 років чоловіка, який обкрадав пенсіонерку

Неодноразово судимий харків’янин протягом січня-лютого 2023 року обкрадав літню жінку, в квартирі якої тимчасово мешкав. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

За даними слідства, жінка звернулась до «квартиранта» з проханням допомогти з оплатою комунальних послуг через мобільний додаток банку. Зловмисник вирішив скористатися цією можливістю і, отримавши доступ до рахунку жінки, переказав гроші з її картки на свою. Потерпіла не одразу помітила «зникнення» частини грошей з рахунку, тому навіть після цього ще декілька разів зверталась за допомогою до чоловіка, тож він з певною періодичністю переказував кошти на власний рахунок.

Під час судового розгляду обвинувачений визнав свою вину частково. За його версією, крадіжку він не вчиняв, а його дії слід кваліфікувати як шахрайство.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Новобаварської окружної прокуратури м. Харкова суд визнав винним чоловіка в несанкціонованому втручанні в роботу електронних комунікаційних мереж та крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 1, ч. 2 ст. 361, ч. 4 ст. 185 КК України).

За сукупністю злочинів шляхом часткового складання покарань чоловіку призначено остаточне покарання у виді позбавлення волі строком на 7 років.

ОСТАННІ НОВИНИ