Харківські рятувальники більше двох годин гасили пожежу в екосистемі (фото)

Сьогодні, 11 березня, о 13:36 на відкритому просторі у Київському районі Харкова виникла пожежа. Про це повідомляє Інфосіті.
Горіли чагарники, суха трава, очерет та сміття на стихійному смітнику, який влаштували місцеві на заболоченій ділянці місцевості неподалік власних осель.
“Хтось з жителів захотів прибрати цей смітник за допомогою вогню, але той вийшов з-під контролю і врешті спалив 1,5 га навколишньої екосистеми”, – написали у ДСНС.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Якби не оперативне втручання рятувальників, вогонь міг би знищити домівки, котрі знаходились за 100 метрів від його фронту.
До гасіння пожежі залучалися вогнеборці 18-ї частини ДСНС. Щоб повністю приборкати вогонь рятувальникам знадобилось близько 2,5 годин.






ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові відзначили Всесвітній день в’язання на публіці (фото)
- Всесвітній день в’язання на публіці: спільне хобі, що допомагає харків’янам долати труднощі
- Економіка та бізнес у прифронтових містах: Терехов про головні виклики
- Нові клумби, газони та квіти: як змінюється Харків цього літа в Основ’янському районі
- Харківська міськрада: мільйони євро на енергетику та нова ділянка для мусульманських поховань

Випуск № 66 (1137) від 11.06.2026





