Колаборанта з Харківщини засудили до 14 років тюрми з конфіскацією (фото)

Суддя Дергачівського районного суду Харківської області визнав винним 42-річного чоловіка у колабораційній діяльності. Про це повідомляє Інфосіті.
Встановлено та у суді доведено, що під час окупації смт Козача Лопань місцевий мешканець добровільно почав співпрацювати з ворогом. Він обійняв посаду «в. о. дільничного інспектора» у псевдоміліції.
Перед деокупацією колаборант втік до рф, де перебуває і нині.

Свідки у судовому засіданні розповіли, що колаборант наводив російських військових на заможних місцевих мешканців, щоб окупанти забирали у них майно для власних потреб.
Суд призначив колаборанту покарання у виді 14 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 15 років, з конфіскацією майна.
Строк відбуття покарання обвинуваченому рахуватимуть з моменту фактичного затримання.
Наразі триває строк на апеляційне оскарження вироку.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Омбудсман Лубінець вимагає знизити прохідний бал НМТ зі 150 до 130
- Україна отримала 3,2 млрд євро першого траншу позики ЄС Ukraine Support Loan
- Харків підписав угоду з ЄБРР про фінансування проєкту модернізації системи теплопостачання
- У Харкові знизилися ціни на полуницю
- Робота у Харкові та області: перелік актуальних вакансій
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





