Колаборантка з Харківщини втекла за кордон

50-річна мешканка міста Ізюм, яка раніше була засуджена за колабораціонізм, порушила встановлені судом обмеження. Про це інформує Інфосіті.
Вироком суду колаборантці було призначено покарання у виді позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій держави та місцевого самоврядування, строком на 12 років. Вирок набрав законної сили, після чого засуджену поставили на облік до уповноваженого органу з питань пробації та роз’яснено порядок і умови відбування покарання, зокрема заборону виїзду за межі України без погодження з органом пробації.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Попри це, у вересні 2025 року, перебуваючи на пункті пропуску в Одеській області, жінка перетнула державний кордон України та втекла.
За вказаним фактом жінці повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 389 (ухилення від покарання, не пов’язаного з позбавленням волі) Кримінального кодексу України.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові чоловік вчинив домашнє насильство щодо власної дружини
- На Харківщині внаслідок ворожих обстрілів постраждали 7 людей
- У Харкові розпочався чемпіонат з мініфутболу серед поліцейських
- Ігор Терехов: головне – не втратити людей
- Поліцейські Харківщини оперативно розшукали зниклого неповнолітнього

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





