Колишню поліцейську з Харківщини підозрюють у державній зраді

17.10.2023 11:20   -
Експоліцейську з Харківщини підозрюють у державній зраді

У червні 2022 року поліцейська відділу реагування патрульної поліції Куп’янського районного відділу поліції ГУНП в області, зрадила присязі та добровільно пішла на співпрацю з окупантами. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Перебуваючи в окупованому місті Куп‘янськ, зрадниця проводила прийом заяв та повідомлень про злочини і події відповідно до законодавства рф та здійснювала дактилоскопіювання слідів пальців рук громадян України.

Згодом жінка стала «и.о. оперуполномоченного отделения по делам несовершеннолетних» в «УВД ВГА Харьковской области». Вона навіть здійснювала охорону громадського порядку під час «Первого звонка» в одній зі шкіл Куп’янська. Всі документи, оформлені жінкою, були у відповідності до російського законодавства.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Згодом зрадниця отримала нову посаду — «инспектора (по делам несовершеннолетних) отделения по делам несовершеннолетних отдела участковых уполномоченных полиции по делам несовершеннолетних Отдела полиции № 1 (дислокация г. Купянск)».

За свою роботу підозрювана отримувала зарплату в 50 тисяч російських рублів на місяць.

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру вже колишній поліцейській за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Підозрювану звільнено з органів Національної поліції України. Вирішується питання щодо оголошення її у розшук.

ОСТАННІ НОВИНИ