Криворізькі роми видурили у людей понад півмільйона гривень (фото)

26.06.2024 14:50   -

У Кривому Розі викрито два злочинних етноугруповання, які ошукували людей за схемою «вас турбують з поліції». Серед постраждалих є і жителі Харківщини. Про це повідомляє Iнфосiтi.

Слідством встановлено, що протягом 2023-2024 років на території м. Кривий Ріг Дніпропетровської області діяли дві злочинні групи, у складі яких були тільки представники ромської національності.

У першому угрупуванні фігурували шість людей: чотири жінки та двоє чоловіків. Друга група складалась з однієї жінки та двох чоловіків.

Діяли шахраї за однаковою схемою: дзвонили людям, представлялись співробітниками поліції та казали, що їхня дитина побила малолітню особу і їй загрожує реальний термін. Постраждалі від дій шахраїв також чули в слухавку начебто голос своєї дитини, яка плакала і казала «мама». Цю роль також майстерно виконували шахраї.

Аби вирішити все «по-мирному», зловмисники просили скинути на карту від 5 до 75 тисяч гривень.

Потерпілими від шахраїв стали мешканці Дніпропетровської, Харківської, Полтавської, Кіровоградської та інших областей України.

Фігуранти встигли ошукати людей на суму майже 560 тисяч гривень.

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки за місцями мешкання фігурантів у м. Кривий Ріг, у результаті яких виявлено та вилучено мобільні телефони, банківські карти, комп’ютерну техніку та чорнові записи, що підтверджують злочинну діяльність підозрюваних.

Девʼяти громадянам повідомили про підозру у шахрайстві, вчиненому повторно та за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 190 КК України).

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ