Мешканець Харківщини вчиняв домашнє насильство щодо своєї дружини

У Вільхівській громаді Харківської області поліцейські припинили факт домашнього насильства. Про це інформує Iнфосiтi.
За даними поліції, 52-річний місцевий мешканець вчиняв домашнє насильство психологічного характеру відносно своєї дружини.
Протиправні дії кривдника відбувалися у присутності 10-річного сина та 12-річної доньки.
Поліцейські припинили правопорушення та склали на кривдника адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 173-2 (вчинення домашнього насильства) КУпАП.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
На місце події викликали керівника служби у справах дітей для організації подальшої профілактичної роботи та захисту прав і законних інтересів дітей.
Поліція Харківщини закликає громадян не замовчувати факти домашнього насильства та повідомляти на спецлінію 102.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові нагородили переможців конкурсу студентської самодіяльності (фото)
- Комунальники прозвітували про поточний ремонт доріг у Харкові (фото)
- Наслідки обстрілів Харкова та області за добу — ОВА
- Нацгвардійці після СЗЧ можуть обрати нову військову частину через Армія+
- Цієї ночі та вранці ворог атакував Харків та населені пункти області: загинула жінка

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





