На Харківщині 5 людей потрапили до лікарні через отруєння чадним газом

Надзвичайна подія сталася у селищі Подвірки Солоницівської громади Харківського району. Про це інформує Інфосіті.
Через отруєння чадним газом до медзакладу госпіталізували п’ятьох осіб: чоловіка, двох жінок та двох дітей.
За попередніми даними, отруєння сталося через несправність системи газового опалення. На місце події виїжджав офіцер-рятувальник громади.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Жителям Харківщини нагадують, що чадний газ не має запаху й кольору, але є вкрай небезпечним для життя. Під час користування газовими приладами необхідно суворо дотримуватися правил безпеки та рекомендацій виробника, регулярно перевіряти справність обладнання й вентиляції.
Встановіть у помешканні датчик чадного газу. Це може врятувати життя вам і вашим близьким.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Погода у Харкові на сьогодні, 26 червня
- Безкоштовні консультації лікарів та гроші на ліки: у Харкові тривають медогляди ВПО
- Квітучі схили та автополив: як змінюється Клочківський узвіз
- Терехов у Гданську: прифронтові міста мають уже зараз готувати проєкти відбудови
- У Харківському політеху — новий ректор

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





