
За минулу добу, 16 липня, пожежно-рятувальні підрозділи тричі виїжджали за сигналом “Тривога” на Харківщині. Про це повідомляють Харьковские известия.
Так, у першому випадку рятувальники 11-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС витягнули автомобіль швидкої медичної допомоги з багнюки в смт Хорошеве.
У місті Дергачі вогнеборці 53-ї Державної пожежно-рятувальної частини виїжджали на дорожньо-транспорту пригоду.
Також співробітники Харківського району двічі виїжджали на ідентифікацію вибухонебезпечних предметів.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Підприємця підозрюють у «копіпасті» проєкту укриття на Харківщині
- Наслідки ворожого удару по Харкову 25 червня (фото)
- Комунальники ремонтують дорогу у центрі Харкова (фото)
- Житель Харківщини викрав гроші та телефон з чужого автомобіля (фото)
- Терехов закликав міжнародних партнерів підтримати розробку проєктів для прифронтових громад