На Харківщині браконьєр наловив риби на 100 тисяч гривень

06.11.2023 09:58   -
На Харківщині браконьєр наловив риби на 100 тисяч гривень

2 листопада 2023 року державні інспектори викрили грубе порушення Правил рибальства. Інцидент стався в смт Печеніги поблизу греблі Печенізького водосховища Чугуївського району Харківської області. Про це повідомляє Інфосіті.

Громадянин здійснював вивезення з водойми незаконно добуті водні біоресурси, а саме: судак – 28 екз.

Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала 25,4 кг. Збитки, нанесені рибному господарству України, складають 100 438 грн.

На браконьєра склали протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. За даним фактом відомості внесені до ЄРДР.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Мешканцям Харківської області нагадують, що наразі на водних об’єктах Харківського регіону повністю заборонений вилов всіх водних біоресурсів шляхом любительського, спортивного і промислового рибальства та заборонено навігацію малих суден, моторних суден, прогулянкових вітрильних суден, прогулянкових суден, спортивних та швидкісних суден, а також водних мотоциклів і засобів розваг на воді. Така заборона була ухвалена рішенням Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24 червня 2022 року і буде діяти до закінчення дії воєнного стану.

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, збуту водних біоресурсів або замору риби просять невідкладно повідомляти за номером цілодобової телефонної «Гарячої лінії»: (099) 549 23 59.

ОСТАННІ НОВИНИ