На Харківщині браконьєр виловив червонокнижну рибу (фото)

26.06.2026 13:55   -
На Харківщині браконьєр виловив червонокнижну рибу

56-річний мешканець села Тернуватка Берестинського району незаконно виловив рибу на майже 350 тисяч гривень. Про це повідомляє Інфосіті.

За даними дізнання, у квітні 2026 року чоловік вирішив порибалити у ставку в селі Огіївка. Він вийшов на воду на своєму надувному човні і встановив шість рибальських сіток, після чого повернувся на берег чекати улову. Увечері браконьєр забрав знаряддя, незаконно виловивши понад 200 рибин, частина з яких занесена до Червоної книги України.

Збитки громаді складають майже 350 тис. гривень.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Одразу після цього браконьєра викрили правоохоронці, які проїжджали повз ставок.

За процесуального керівництва Берестинської окружної прокуратури Харківської області чоловіку повідомлено про підозру за фактом незаконного зайняття рибним добувним промислом, що заподіяло істотну шкоду (ч. 1 ст. 249 КК України).

ОСТАННІ НОВИНИ