На Харківщині чоловік незаконно будував базу відпочинку

Харків’янин самовільно зайняв земельну ділянку на Чугуївщині та організував на ній будівельні роботи. Про це повідомляє Інфосіті.
Встановлено, що земельна ділянка поблизу ставка на території Малинівської громади належить до категорії земель водного фонду та має цільове призначення для рибогосподарських потреб. Попри це, 55-річний чоловік незаконно зайняв її та розпочав будівництво будиночків для відпочинку рибалок.
Правоохоронці з’ясували, що фігурант не оформив правовстановлюючих документів на землю, не отримав відповідних рішень органів місцевого самоврядування та не мав дозволу на виконання будівельних робіт.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 3 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає до трьох років обмеженням волі.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Літній табір під землею: У Харкові підземні школи не пустують і влітку
- Митниця під час війни: як Харківщина тримає економічний фрон
- Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби ЗСУ
- На Харківщині велосипедист підірвався на вибухівці
- Бронзові шпаги. До медалі на велосипеді. Особистий рекорд. Ювілей у колі друзів. 8 турів позаду

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





