На Харківщині ексгумували тіло жінки, яка загинула під час артилерійського обстрілу

Сьогодні, 20 квітня, у Куп’янському районі прокурори спільно зі слідчими поліції ексгумували тіло жінки, яка загинула внаслідок ворожого обстрілу. Про це повідомляють Харьковские известия.
За даними слідства, 29 вересня 2022 року окупанти обстрілювали з артилерії селище Ківшарівка Куп’янського району.
Внаслідок обстрілу загинула 71-річна жінка, яка перебувала у себе вдома, в багатоквартирному житловому будинку. Її поховали на місцевому цвинтарі.
За процесуального керівництва Куп’янської окружної прокуратури Харківської області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).
Наразі тіло жінки направлено до ХОБСМЕ для встановлення причини смерті та проведення необхідних експертиз.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Митниця під час війни: як Харківщина тримає економічний фрон
- Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби ЗСУ
- На Харківщині велосипедист підірвався на вибухівці
- З прифронтової Харківщини евакуювали матір з дітьми
- На Харківщині викрили мільйонні розкрадання на будівництві захисних споруд
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





