На Харківщині п’яний водій в’їхав у житловий будинок (фото)

25 червня нетверезий водій в’їхав у житловий будинок на вулиці Молодіжній у місті Берестин. Про це інформує Інфосіті.
За попередньою інформацією, 62-річний водій автомобіля ВАЗ-2101 під час руху заднім ходом не впорався з керуванням та допустив зіткнення з будинком. Внаслідок ДТП пошкоджено домоволодіння.

Під час спілкування з водієм поліцейські виявили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов огляд на стан сп’яніння, який підтвердив наявність 2,35 проміле алкоголю в організмі.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
За вчинені правопорушення правоохоронці склали відносно водія адміністративні матеріали за:
- ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння),
- ч. 1 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред’явила відповідні документи),
- ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило дорожньо-транспортну пригоду)КУпАП.
ОСТАННІ НОВИНИ
- День Конституції: 30 років головного документа країни
- Представник УВКБ ООН обговорив із міською владою нові проєкти відновлення
- Двори, які хочеться побачити. Як змінюється Салтівський район
- Весільний бум у Харкові: молодята обрали дзеркальну дату (фото)
- На Харківщині п’яний водій в’їхав у житловий будинок (фото)

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





