"Інфосіті" – інформаційно-аналітичний портал

На Харківщині п’яний водій в’їхав у житловий будинок (фото)

На Харківщині п'яний водій в’їхав у житловий будинок

25 червня нетверезий водій в’їхав у житловий будинок на вулиці Молодіжній у місті Берестин. Про це інформує Інфосіті.

За попередньою інформацією, 62-річний водій автомобіля ВАЗ-2101 під час руху заднім ходом не впорався з керуванням та допустив зіткнення з будинком. Внаслідок ДТП пошкоджено домоволодіння.

Під час спілкування з водієм поліцейські виявили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов огляд на стан сп’яніння, який підтвердив наявність 2,35 проміле алкоголю в організмі.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

За вчинені правопорушення правоохоронці склали відносно водія адміністративні матеріали за:

ОСТАННІ НОВИНИ