На Харківщині поліцейські повідомили про підозру директору підприємства

Директор одного з підприємств спричинив державі матеріальну шкоду на суму понад 200 тисяч гривень. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
38-річний чоловік, зловживаючи службовим становищем в умовах воєнного стану, уклав договір з місцевим органом державної влади на постачання ковдр для потреб громади. За результатами проведеної товарознавчої експертизи було встановлено, що вартість поставлених товарів була штучно завищена.
Слідчі Берестинського районного відділу поліції повідомили порушнику про підозру за ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.
Підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Зеленський у річницю початку Другої світової нагадав про цінність людського життя
- Тиждень під вогнем: У Харкові 9 загиблих та понад 30 постраждалих
- За вихідні у Харкові затримали понад 40 нетверезих водіїв
- Комунальники у Харкові упорядковують двори та зелені зони (фото)
- Житло для родин ВПО з ТОТ: перші результати державної програми
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 69 (1140) від 18.06.2026





